Utskrift

1 Felt

1 Felt

 

Mesterskapsklasser

Finfelt: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, Ungdom, V55, V65, V73
Grovfelt: Menn, Kvinner, Junior,  V55, V65, V73
Militærfelt: Menn, Kvinner, Junior,  V55, V65, V73
Revolverfelt: Menn, Kvinner, Junior (.22cal eller .38cal),  Ungdom (kun .22cal), V55, V65, V73
Spesialpistol: Åpen, Ungdom (kun .22cal)
Spesialrevolver: Åpen, Ungdom (kun .22cal)
Magnum I & II: Åpen

 LAG

Finfelt: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, Ungdom, Vet (V55 og opp)
Grovfelt: Menn, Kvinner, Junior,  Vet
Militær: Menn, Kvinner, Junior,  Vet
Revolver: Menn, Kvinner, Junior, Ungdom (kun .22cal), Vet
Spesialpistol: Åpen, Ungdom (kun .22cal)
Spesialrevolver: Åpen, Ungdom (kun .22cal)
Magnum I & II: Åpen

Vis arrangement (8)

Dato Tittel Lokasjon By
02.05.20, 10:00 h Dalaråa - Sunndal -
24.05.20 Myråsen - SelPK Selbu
24.05.20 Myråsen - SelPK Selbu
06.06.20 Furukollen - SSSK -
07.06.20 Furukollen - SSSK -
18.07.20 Jonsvatnet - TPK Trondheim
29.08.20 Jonsvatnet - TPK Trondheim
05.09.20 Jonsvatnet - TPK Trondheim

2 Fripistol

2 Fripistol

50m Fripistol 

Mesterskapsklasser

Åpen, Junior, V55, V65, V73, SH1 (sistnevnte med finale)

LAG

Åpen, Junior, Vet, SH1

Vis arrangement (2)

Dato Tittel Lokasjon By
24.05.20 Myråsen - SelPK Selbu
13.06.20 Myråsen - SelPK Selbu

3 Luft

3 Luft

 

Mesterskapsklasser

Luft 60 skudd: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, SH1 - MED FINALE
Luft 40 skudd: Ungdom, V55, V65, V73
Mix-lag: Åpen og Junior - MED FINALE

LAG

Luft 60 skudd: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, SH1
Luft 40 skudd: Ungdom, Vet

Vis arrangement (5)

Dato Tittel Lokasjon By
07.03.20, 12:00 h Kattem - TSS Kattem
08.03.20, 10:00 h Kattem - TSS Kattem
08.03.20, 12:00 h Kattem - TSS Kattem
14.03.20, 16:00 h Levanger - LSSL Levanger
27.03.20 - 29.03.20 Brekstad - ØPK Brekstad

4 - Silhuett

4 - Silhuett

 

Mesterskapsklasser

Åpen, Junior - med finale
V55, V65, V73 - uten finale

LAG

Åpen, Junior, Vet

Vis arrangement (1)

Dato Tittel Lokasjon By
26.04.20, 09:00 h Sankthansholet - ØPK -

5 - Standard

5 - Standard

 

Mesterskapsklasser

Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, Ungdom, V55, V65, V73

LAG

Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, Ungdom, Vet

Vis arrangement (1)

Dato Tittel Lokasjon By
09.05.20, 10:00 h Stjørdal - StjPK -

6 - Sportspistol

6 - Sportspistol

 

Mesterskapsklasser

Finpistol: Kvinner, Junior kvinner, SH1 - MED FINALE
Menn, Junior menn, Ungdom, V55, V65, V73, (-uten finale)
Grovpistol: Åpen, Junior, V55, V65, V73

LAG

Finpistol: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior kvinner, Ungdom, Vet, SH1
Grovpistol: Åpen, Junior, Vet

Vis arrangement (4)

Dato Tittel Lokasjon By
14.06.20 Myråsen - SelPK Selbu
14.06.20 Myråsen - SelPK Selbu
13.09.20 Sankthansholet - ØPK -
13.09.20 Sankthansholet - ØPK -

7 - Hurtig

7 - Hurtig

 

Mesterskapsklasser

Fin: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior Kvinner, Ungdom, V55, V65, V73
Grov: Åpen. Junior, V55, V65, V73

LAG

Fin: Menn, Kvinner, Junior menn, Junior Kvinner, Ungdom, Vet
Grov: Åpen. Junior, Vet

Vis arrangement (4)

Dato Tittel Lokasjon By
13.06.20 Myråsen - SelPK Selbu
13.06.20 Myråsen - SelPK Selbu
13.08.20 Verdal - VSSL -
13.08.20 Verdal - VSSL -